te

DADO POLUMENTA - JA TE VOLIM (OFFICIAL VIDEO)

Subscribe to IDJVideos.TV: http://goo.gl/ApKmqJ VISIT IDJWORLD: http://idjworld.rs Label and copyright: IDJTunes™ Digital distribution: http://www.idjdigital.com Subscribe to IDJVideos.TV: http://goo.gl/ApKmqJ Music & Lyrics: Dado Polumenta Directed by: Ali Zigeli Edit & Post Production: Ali Zigeli Hair stylist: Studio Beni Make-up: Studio Glamour Radjeno u STUDIU 7 Mix/Mastering: Goran Radinovic Goxi SSL STUDIO CECA Buzuki – Kenga Saksofon – Kalin Prateci vokali: Alisa i Adina Polumenta Buy It On: Google Play: Coming soon…

Thách thức danh hài 4 | tập 3 full: Trấn Thành, Trường Giang "cười té ghế" với "bà chè trăm triệu"

Thách thức danh hài tập 3 mùa 4, Trấn Thành, Trường Giang đã có những trận cười nghiêng ngã trước độ hài hước của các thí sinh, và một điều đặt biệt là đã có thí sinh chinh phục giải thưởng cao nhất của chương trình, cùng xem và share ngay nào cả nhà ơi!! Thách thức danh hài mùa 4 phát sóng vào lúc 20h30 thứ 4 hàng tuần

Marcel către mama copiilor săi: "Beată te culcai, beată te trezeai"

Vezi edițiile complete pe Antena Play: https://goo.gl/7dLjg7 În numele Tatălui Ceresc, lângă Marcel, tatăl lor pământesc, cinci suflețele se roagă! Îşi înalţă ruga către o nouă viaţă. La ei, nu a venit Moşul şi nici măcar nu îndrăznesc să-l aştepte, chiar dacă palmele lipite pe geam strigă, parcă, după ajutor. Abonează-te la canalul nostru: https://goo.gl/5ALPgE Urmăreşte Acces Direct şi pe: Siteul Acces Direct: http://a1.ro/acces-direct/ liveVIDEO şi emisiunea integrală doar pe

Daniel Preda, rapperul care l-a speriat, pe bune, pe Cheloo! Reacția juratului iUmor: ”Te irosești”

Vezi ediția integrală pe ANTENAPLAY: https://goo.gl/iMVQLC Daniel Preda a venit la iUmor cu o melodie rap dedicată juraților iUmor. Bendeac, Delia și Cheloo sunt mai surprinși ca niciodată de prestația scenică a concurentului. Abonează-te la canalul nostru: https://goo.gl/xgQcVC Urmăreşte iUmor pe: Siteul iUmor: http://a1.ro/iumor/ liveVIDEO şi emisiunea integrală doar pe https://antenaplay.ro/iumor Facebook: https://www.facebook.com/iUmorAntena1/ YouTube network: Antena TV Group

Adrian Lungu, număr de stand up la iUmor! Șerban Copoț: "Te așteptăm ca pe o gură de oxigen"

Vezi ediția integrală pe ANTENAPLAY: https://goo.gl/iMVQLC Adrian Lungu, fost concurent în sezonul doi iUmor, revine și în acest sezon cu un foarte bun de număr de stand up comedy. Abonează-te la canalul nostru: https://goo.gl/xgQcVC Urmăreşte iUmor pe: Siteul iUmor: http://a1.ro/iumor/ liveVIDEO şi emisiunea integrală doar pe https://antenaplay.ro/iumor Facebook: https://www.facebook.com/iUmorAntena1/ YouTube network: Antena TV Group

Djali shpërthen ndaj të atit live: S’të them dot baba, fle me gruan time

Emisioni „Me zemer te hapur“ nga Evis Ahmeti ne News24 27 tetor, 2017 http://www.balkanweb.com/site/djali-akuzon-live-te-atin-ste-them-dot-baba-fle-me-gruan-time-shperthen-vjehrra-e-le-peng-dhe-ike-ne-angli/ Historisë së pazakontë që po trajtohet sot në emisionin ‘Me zemër të hapur’ i është shtuar edhe një denoncim i rëndë. Pas dëshmisë së Zenepe Bicit nga Dragostunja e Librazhit, vjen dhe reagimi nga djali, Xhoni Kulli, i cili akuzon babain e tij se po fle me gruan e tij. Në një lidhje telefonike, Xhoni, që